KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16426223
nr 1642 6223
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Båtar på strand. Signerad, daterad -62. Akvarell, bildmått: 43x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:13:46
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström